سهامی خاص

گروه پترو پالایشگاه اکسین خوزستان

 در سال 1398 با هدف فعالیت در حوزه بازرگانی و همچنین تولید فراورده‌های نفتی از جمله هیدروکربن های سبک و سنگین و گریدهای مختلف قیر، در تهران تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یکی از پیشروهای این حوزه، در تولید و توزیع انواع فرآورده‌های نفتی در حال فعالیت می‌باشد.

تعهد به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتریان، از اصول اساسی شرکت ما بوده و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و به روز و تیم متخصص و متعهد خود، سعی در تامین نیازهای مشتریان خود داریم.

گروه پترو پالایشگاه اکسین خوزستان

اهداف و چشم اندازها

 • ایجاد ارزش افزوده: افزایش ارزش افزوده در فروش فرآورده‌های تولید شده در کارخانه نسبت به صادرات آنها به صورت خام و افزایش ارزآوری
 • تامین انرژی موثر: تامین انرژی در مناطق مختلف آفریقا، هند و سایر نقاط جهان با تولید و صادرات فراورده‌های نفتی و در راستای تامین نیازهای انرژی مشتریان و ذینفعان
 • توسعه پایدار: بهبود فرآورده ها، فرایندها و کاهش تاثیرات محیطی در تولید انرژی از طریق بهره‌گیری از تیم تحقیق و توسعه مجرب
 • ارتقا کیفیت: تضمین کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی در تمام مراحل تولید، ذخیره و انبارداری و صادرات
 • توسعه منابع بنیادی: توسعه منابع بنیادی نفت و افزایش بهره‌وری در فرآوری مواد خام اولیه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرن
 • ارتقای جایگاه برند: اجرای سیاست‌های شرکت در خصوص ارتقا جایگاه برند، افزایش کمی و کیفی سهم بازار داخل و تنوع فروش صادراتی
ماموریت گروه اکسین، علاوه بر اشتغالزایی و ارزآوری برای کشور، ارتقا تامین انرژی در مناطق هدف صادراتی است.
ما با تولید و ارائه فراورده های نفتی با کیفیت و استفاده از روش‌های تولید پایدار، به رشد اقتصادی، توسعه فناوری و بهبود شرایط زندگی مشتریان و جوامع هدف خود مساعدت می دهیم.
با تعهد به کارآفرینی، نوآوری و استفاده بهینه از منابع، گروه اکسین به یکی از رهبران تولید و صادرات فرآورده‌های نفتی در مناطق آفریقا، هند و جهان تبدیل خواهد شد.
ما در پی بومی‌سازی فناوری های پیشرفته و بهبود مستمر روش‌های تولید هستیم تا در ارائه انرژی پایدار به جوامع مورد هدفمان پیشتاز باشیم.
 • خلق ارزش: خلق ارزش پایدار و متوازن برای کلیه ذینفعان
 • كيفيت برتر: تاکید بر تولید و ارائه فراورده های نفتی با کیفیت عالی و استانداردهای بین المللی به مشتریان
 • نوآوری و تحقیق و توسعه:تمرکز بر تحقیقات و نوآوری به منظور بهبود فرایندها، بهبود محصولات و بهره‌وری
 • ايمنی و محیط زیست: احترام به محیط زیست و رعایت ایمنی کارکنان و تامین کنندگان در همه فرایندها و فعالیت‌های تولیدی
 • تعهد به مشتری: تلاش برای تامین نیاز مشتریان در همه زمان ها و تامین نیاز های آن‌ها
 • توازن میان منافع: رعایت توازن میان منافع سهامداران، کارکنان، مشتریان و جامعه در تصمیم گیری ها و عملکرد شرکت
 • شفافیت و اخلاقیات: رفتار اخلاقی، شفافیت در ارتباطات و تصمیم گیری ها و ایجاد اعتماد در ارتباطات داخلی و بین المللی
 • تیم کاری و همکاری: نیم سازی با به کارگیری افراد مجرب و با استعداد و با تخصص‌های مختلف
 • انعطاف‌پذیری و تطابق: توانایی در تطابق با تغییرات بازار، فناوری و شرایط محیطی و توانایی بهبود تغییر در سازمان به منظور ارتقا عملکرد

با استانداردهای جهانی، به صورت موثر و قابل اطمینان، به سراسر جهان

صادرات فراورده‌های نفتی تولید شده

در منطقه آزاد اروند است و اقدام به خرید زمین در این منطقه و اخذ جواز تاسیس جهت تولید أنواع هیدروکربن‌های سبک و سنگین نموده است.

عمده تمرکز ما بر روی تولید محصولات با اهداف صادراتی به کشورهای مختلف است و با بهره‌گیری از امکانات بنادر استراتژیکی چون سواحل مکران در ایران و بنادری چون الحمریه امارات و مومباسا در آفریقا، به صورت موثری در زنجیره تامین انرژی برای مناطق هدف خود دخیل خواهیم بود.

پترو پالایشگاه اکسین خوزستان اخذ استانداردهای ملی و بین‌المللی بر روی محصولات تولیدی ...

راه‌اندازی یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های صنعتی کنترل کیفیت در کشور و اخذ استانداردهای ملی و بین المللی برای آزمایشگاه

راه‌اندازی مجتمع ذخیره‌سازی و پایانه صادارتی جهت ارائه خدمات متنوع تحویل در بنادر مختلف

در ابتدا و در فاز اول، با هدف برندسازی و کسب بخشی از سهم بازار موردنظر، گروه اکسین فعالیت خود را در حوزه بازرگانی فراورده‌های نفتی آغاز نمود. در این بخش عمده فعالیت و تمرکز ما بر روی محصولات صادراتی مانند هیدروکربن سبک و سنگین، روغن پایه، قیر و نفت کوره بوده است و در این راستا اقدام به تامین فراورده‌های مذکور از تامین‌کنندگان داخلی و خارجی و صادرات و فروش آنها در بازار کشورهای هدف نموده ایم که ضمن ارزآوری، با تنوع موجود در سبد محصولات، موفق به کسب سهم قابل توجهی از بازار و برندسازی شده ایم. عمده مشتریان ما کشورهای حوزه خاورمیانه، هندوستان، چین و کشورهای آفریقایی هستند.

همزمان و به صورت موازی با فعالیت‌های بازرگانی و در راستای ورود به زنجیره تولید فرآورده‌های نفتی، گروه اکسین جهت توسعه فعالیت‌های خود، اقدام به احداث پالایشگاه و راه اندازی خطوط تولید نمود و در حال حاضر و به منظور اجرای فاز اول تولید، در حال ایجاد زیرساخت جهت راه‌اندازی خطوط تولید:

تیم ما

معرفی اعضای اکسین

مشتریان

بیشتر از 1520 نفر از خدمات ما استفاده کرده اند.

گروه پترو پالایشگاه اکسین خوزستان (سهامی خاص) در سال 1398 با هدف فعالیت در حوزه بازرگانی و همچنین تولید فراورده‌های نفتی از جمله هیدروکربن های سبک و سنگین و گریدهای مختلف قیر، در تهران تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یکی از پیشروهای این حوزه، در تولید و توزیع انواع فرآورده‌های نفتی در حال فعالیت می‌باشد.